قوانین فروشگاه اینترنتی صانع

مقررات و ضوابط استفاده از فروشگاه اینترنتی صانع

بازدیدکننده گرامی، به فروشگاه اینترنتی صانع خوش آمدید!

لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی صانع به دقت ملاحظه فرمایید.

تعریف مشتری: مشتری به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی صانع اقدام نماید.

تعریف فروشگاه: منظور از فروشگاه در کلیه صفحات این وب سایت می باشد. استفاده شما از فروشگاه اینترنتی صانع  و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد . خرید کالا از فروشگاه اینترنتی صانع   بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد. ورود کاربران به وب سایت فروشگاه اینترنتی صانع  و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود. متن زیر قراردادی حقوقی بین شما به عنوان مشتری و فروشگاه اینترنتی صانع می‌باشد.

قوانین کلی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی صانع منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و جرايم رايانه اي و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و ساير قوانين مربوطه است و متعاقبا مشتری نیز مقید به رعایت قوانین مرتبط با مشتری است. چنانچه در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات تغییراتی در آینده ایجاد گردد، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود ضمناً مقررات ذيل مورد قبول تمامي اعضاء بوده و  فروشگاه اینترنتی صانع اين اختيار را دارد تا تغييرات مورد نظر خود را در ضوابط و مقررات فروشگاه اعمال نمايد و به محض درج اين ضوابط در سايت، قابل اجرا خواهد بود. بر اين اساس تنها مرجع اطلاع رساني رسمي تغييرات ياد شده، سايت فروشگاه اینترنتی صانع بوده و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

۱. استفاده از فروشگاه اینترنتی صانع :

خدمات و محتويات این سایت براى استفاده اعضاء فروشگاه اینترنتی صانع عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در سایت اینترنتی متعلق به فروشگاه کامپیوتر صانع است و هرگونه سوءاستفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت. هرگونه استفاده از محتويات، نقل قول از محتويات وب سایت برای سایت ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیرتجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع و نشانی دقیق اینترنتی مجاز می باشد. استفاده از وب سایت به هر روشي اعم از "page-scrape"، "robot"، ""spiderيا ساير ابزار اتوماتيك، برنامه، الگوريتم يا مراحل دستي مشابه براي دستيابي، مالكيت، كپي يا هدايت قسمتي از وب سايت ممنوع مي باشد. همچنين به كارگيري هر روش ديگري براي فراگيري ساختار وب سایت يا تلاش براي كسب اجزاء، اسناد يا اطلاعات وب سایت ممنوع مي باشد. دسترسي غيرمجاز به هر يك از قسمت ها يا مشخصات وب سایت يا ساير سرويس هاي ارائه شده آن از طريق هك كردن، رمزگشايي و نيز ساير روش هاي غيرمجاز ممنوع مي باشد.

۲. لينك سازي :

دربرگيري هر يك از سايت هاي لينك شده دليل بر تاييد آن سايت نمي باشد و مسئوليت هرگونه استفاده از وب سايت با استناد بر سايت هاي لينك شده آن بر عهده استفاده كننده مي باشد.  فروشگاه اینترنتی صانع توصيه مي نمايد به دقت مراقب حق مالكيت و ضوابط و شرايط سايتهاي لينك شده مورد بازديد باشيد.

۳. كپي رايت :

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به فروشگاه کامپیوتر صانع  محسوب می شود  و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. ساير موارد استفاده همچون بازسازي، تغيير، مشاركت، انتقال، چاپ مجدد، نمايش يا استفاده از محتويات و مطالب اين وب سايت قوياً ممنوع مي باشد.

۴. حدود مسئولیت :

مطالب موجود در این وب سایت ممکن است اشتباه بوده و یا غلط تایپی داشته باشد و اطلاعات ممکن است تغییر یافته یا بروز شود. فروشگاه اینترنتی صانع هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در  فروشگاه اینترنتی صانع شکل می گیرد، پذیرا نیست. از سوی دیگر اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در  فروشگاه اینترنتی صانع از منابع زیر تامین می‌شود:

۱. اطلاعاتی که توسط تامین کننده کالا ارائه می‌شوند.

۲. اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی ترجمه می‌شوند. 

از اینرو فروشگاه اینترنتی صانع هیچ مسوليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می‌داند.

۵. نحوه استفاده :

استفاده از وب سايت به هر روشي كه سبب آسيب ديدگي، ايجاد وقفه يا زيان رسيدن به آن شود، ممنوع مي باشد. بدينوسيله تمامي اعضاء توافق مي نمايند كه در صورت نقض مقررات و قوانين مربوطه، تمامي خسارات احتمالي وارده بر فروشگاه کامپیوتر صانع را بر عهده بگيرند. شايان ذكر است مسئوليت ارتباطات الكترونيكي و مطالب ارسالي از رايانه اعضاء "فروشگاه"، بر عهده خود ايشان بوده و استفاده از وب سايت فقط براي اهداف قانوني جايز مي باشد. استفاده از وب سايت براي مقاصد زير مجاز نمي باشد:

 • ارسال يا استفاده از موضوعات خلاف قانون و اخلاق و يا فريب دهنده.
 • ارسال يا استفاده از مطالب و موضوعاتي كه حاوي ويروس هاي نرم افزاري، فعاليت هاي سياسي،درخواست هاي تجاري، نامه هاي زنجيره اي، يا هرگونه SPAM باشد.
 • استفاده از وب سايت به شكلي كه موجب آزردگي، ناراحتي يا هيجان بي مورد شود.

۶. شرایط و محدودیت های استفاده :

استفاده از محصولات و خدمات این سایت منوط به رعایت مقررات و ضوابط سایت است و تبلیغ یا فروش هرگونه محصول که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و یا موجب شکایت از شرکت خارجی گردد در سایت غیر مجاز می باشد. فروشگاه اینترنتی صانع هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این وب سایت می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد. وب سايت  فروشگاه اینترنتی صانع هيچ گونه مسوليتي را در رابطه با حذف شدن صفحات سايت خود نمي پذيرد. سروﻳسهای سايت «آنگونه که هست» ارائه می شود و سايت  فروشگاه اینترنتی صانع تحت هيچ شرايطي مسوليت تاخير يا عدم کارکرد سايت را که می تواند ناشى از عوامل طبيعى، نيروى انسانی، مشکلات اينترنتى، خرابی تجهيزات كامپيوترى،مخابراتى و غيره باشد بر عهده ندارد.

۷. شرایط عضویت در فروشگاه اینترنتی صانع :

۷-۱-پذیرش : فروشگاه اینترنتی صانع اين اختيار را دارد تا درخواست متقاضيان عضویت را بررسي و در خصوص پذيرش و يا رد آنها تصميم گيري نمايد. براين اساس پذيرفته شدن افراد در این فروشگاه، محدودكننده اختيارات فروشگاه در رعايت ضوابط و مقررات نبوده و هرگاه هر يك از اعضاء از مقررات فروشگاه عدول نمايد، فروشگاه اين اختيار را دارد تا بدون اعلام قبلي با حذف تعهدات درخصوص عضويت ايشان تصميم گيري نمايد. در اين صورت افراد ياد شده به طور قطع و غيرقابل عدول حق هرگونه ادعا و اعتراضي را نسبت به تصميمات فروشگاه از خود سلب مي‌نمايد. هر مشتریی که دارای حساب کاربری و کلمه عبور در سایت باشد در قبال هر فعالیتی که بتوان در بخش مشتریان انجام داد مسئول می باشد. ضمناً ثبت لینک به هر سایت غیرمجاز ممنوع می باشد.

۷-۲-حریم شخصی : مشتریان جهت ارائه محصولات، خدمات و یا آگهی ها نیاز به ثبت برخی از اطلاعات در فرم های سایت دارند. این اطلاعات باید صحیح باشد و در صورت صحیح نبودن، فروشگاه می تواند نسبت به حذف آنها اقدام نماید فروشگاه اینترنتی صانع به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد مشتریان را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی مشتریان دفاع کند.

۷-۳- ثبت سفارش : همچنین مشتریان باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش مشتری قابل پيگيري نخواهد بود.

۸. استفاده از اطلاعات :

فروشگاه اینترنتی صانع در موارد زير مجاز به استفاده از اطلاعات شخصي جمع آوري شده مي باشد:

 1. درصورتي كه مشخصات يا رمز ثبت شده براي استفاده از خدمات خرید غیرحضوری را فراموش كرده باشيد فروشگاه براي مشخص نمودن هويت شما و انجام همكاري هاي لازم مي تواند از اطلاعات ثبت شده استفاده نمايد.
 2. براي فراهم نمودن خدمات مورد تقاضاي شما.
 3. براي بازاريابي هاي آينده، اهداف همگاني و مشترك ازجمله بازاريابي مستقيم و نيز تحقيقات و مطالعات فروشگاه.
 4. اطمينان از مرتبط بودن اطلاعات با علايق شما و ساير مصارف مجاز از جانب شما.

مالکیت معنوی محتويات فروشگاه اینترنتی صانع شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به فروشگاه کامپیوتر صانع  مي باشد. © کليه حقوق محفوظ است.

۹. ارتباط با کاربران :

تنها مرجع رسمی مورد تاييد ما برای ارتباط با شما، پايگاه رسمی اين سايت  http://sanecomputer.com است. ما با هيچ روش ديگری جز ارسال نامه از طرف آدرسها و شماره تلفن های رسمی و تاييد شده در سايت، با شما تماس نمی گيريم . فروشگاه اینترنتی صانع  هيچ گونه وبسايت اينترنتی با آدرسی غير از http://sanecomputer.com و همچنين، هيچ گونه شناسه در برنامه های گفتگوی اينترنتی همچون Yahoo Messenger و غيره ندارد و هيچگاه با اين روش ها با شما تماس نمی گيرد برای تماس با فروشگاه اینترنتی صانع  ، فقط آدرس ايميل و شماره تلفن ذکر شده در بخش تماس با ما مجاز می باشند. اگر میخواهيد برای ما نامه بفرستيد فقط به اين آدرسها ارسال کنيد. مشتریان همچنین میتوانند از طریق صفحات رسمی، فروشگاه اینترنتی صانع  را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایند ولیکن  فروشگاه اینترنتی صانع  هیچ مسئولیتی در قبال شبکه های غیر رسمی پذیرا نمیباشد.

۱۱. خدمات پس از فروش :

۱۱-۱- لغو سفارش :

خریدار به مدت سی (۳۰) دقیقه از زمان ثبت سفارش فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد، لازم به ذکر است هزینه ارسال و بیمه به عهده خریدار میباشد.

۱۱-۲-بر گشت کالا :

خریدار موظف است در زمان دریافت سفارش خود نسبت به بررسی کالای دریافتی اطمینان حاصل نماید. اگر کالایی که دریافت نمودید ضربه خورده و از کار افتاده است شما به هنگام تحویل می توانید آنها را به متصدی تحویل کالا ارائه و در صورت پرداخت هزینه سفارش آن را پس بگیرید. بديهي است پس از امضا رسید دریافت سفارش توسط خریدار هيچ اعتراضي پذيرفتني نيست.

۱۱-۳رهیابی کالا :

شما می توانید همواره از طریق تماس با مرکز پشتیبانی و خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی صانع   و ارائه شماره سفارش از وضعیت سفارش خود آگاه شوید. همچنین مشتریان محترم می توانند کلیه پیشنهادات و انتقادات خود را درخصوص روند دریافت خدمات این مجموعه حتي در روزهاي تعطيل از طريق ايميل [email protected]  با مركز ارتباط مشتريان درمیان بگذارند تا موضوع فوراً بررسي و تعدیل گردد. 

"با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را در سایت به عهده خواهید گرفت. در صورتی که از قوانین مذکور حمایت نکنید (در صورت امكان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سایت حذف خواهد شد. اجرای این قوانین به خواست بسیاری از افراد و به خصوص به لحاظ راحتی تمامی کاربران ملزوم می باشد.
با امید به اینکه با به کارگیری قوانین سایت و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم رضایت شما مشتری گرامی را جلب کنیم. به امید ساعات خوش در هنگام مشاهده این سایت برای شما"مطالب مرتبط

فروشگاه اینترنتی صانع
ارتباط با ما
 • قم - خیابان سمیه - ابتدای کوچه 6 - پلاک 128 - واحد پایین
 • 025-37835456
 • 025-37835457
 • 025-37839322
 • کانال ما در تلگرام : @SaneIT
logo-samandehi

نقل مطالب این سایت فقط با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت و برای مقاصد غیر تجاری بلامانع است .

کامپیوتر صانع SaneComputer.com

تمامی کالاها و خدمات حسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.